WID Meble

Szanowni Państwo!

W branży ogólnie pojętego wyposażenia wnętrz obiektów użyteczności publicznej działamy już od 1999 roku. Przez szereg lat wypracowaliśmy sobie opinię firmy profesjonalnej i przyjaznej dla Klienta. Nasz zespół projektantów i handlowców dysponuje wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży mebli biurowych, dzięki czemu gwarantujemy Państwu obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie.

W naszej bogatej ofercie posiadamy meble do biur, hoteli, restauracji, uczelni, banków, ośrodków zdrowia, salonów samochodowych a także wyposażenie sklepowe. Uzupełnieniem oferty są żaluzje, wykładziny, oświetlenie i inne dodatki. Proponowane przez nas produkty pochodzą głównie od polskich producentów, a spośród wielu wybieramy tylko te, które łączą w sobie wysoką jakość, estetykę i trwałość z przystępną ceną. Na specjalne zamówienie wykonujemy również meble nietypowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wykonujemy nieodpłatnie komputerowe aranżacje wnętrz. Trójwymiarowy obraz daje możliwość dostrzeżenia charakteru i przestrzeni wyposażanego pomieszczenia.

W ramach współpracy zapewniamy transport oraz fachowy montaż z udziałem doświadczonej grupy montażystów, którzy szybko i profesjonalnie przygotują pomieszczenia według oczekiwań Klienta.

Przez cały okres realizacji zamówienia, jak również po zakończeniu montażu, do Państwa dyspozycji pozostają nasi doradcy, gotowi odpowiedzieć na pytania i pomóc przy kolejnych zamówieniach.

Serdecznie pozdrawiamy, życzymy sukcesów i zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

PARTNERZY